![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11654203
*
nr 1165 4203
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, Trädgård, 83/260, motivet: 63x58
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2018
kl 18:42:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 17:34:02
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Evy Låås
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Läs mer om Evy Låås
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: evy låås färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige trädgård
-
2050 Oljemålning
Evy Låås (1923-1999), Sverige. Signerad, kvinnopor..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54
*
Evy Låås
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Läs mer om Evy Låås
nr 1165 4203
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, Trädgård, 83/260, motivet: 63x58
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 17:34:02 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Evy Låås
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk mÃ¥lare, tecknare och författare.Läs mer om Evy Låås
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: evy låås färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige trädgård
-
2050 Oljemålning
Evy Låås (1923-1999), Sverige. Signerad, kvinnopor..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54